KOMPLEKSOWA OBSŁUGA, TO NASZA PRZEWAGA

POSIADAMY AUTA ZASTĘPCZE, WSPÓŁPRACUJEMY Z PROFESJONALNYMI WARSZTATAMI, POMAGAMY

„AUTO POMOC JG24” – Oferta nasza obejmuje holowanie i transport pojazdów oraz pełną obsługę związaną z powypadkowa i poawaryjna naprawą pojazdu! Działamy całodobowo przez 365 dni w roku bez względu na porę dnia i nocy uzyskasz od nas jak najszybszą pomoc. Zajmujemy się ogólnie pojętym pojęciem pomocy drogowej i wszystkim, co jest z tym związanym wszelkie problemy pokroju wyciąganie aut z rowu (błota, śniegu), złe zatankowane paliwo, wymiana koła, awaryjne otwieranie auta itp.

W razie poważniejszej awarii odholujemy samochód do solidnego warsztatu gdzie zajmą sie państwa samochodem w pierwszej kolejności, a w exstremalnych przypadkach załatwiamy klientom samochody zastępcze lub nocleg. W wypadkach szkód komunikacyjnych (powypadkowych), pomagamy w załatwieniu formalności oraz rozliczeniu szkody komunikacyjnej w systemie bezgotówkowym lub gotówkowym, dotyczy naprawy jak i transportu uszkodzonego pojazdu.

Staramy się zapewnić naszym klientom możliwość uzyskania bezpłatnego samochodu zastępczego na cały czas naprawy w sieci solidnych autoryzowanych i nie autoryzowanych serwisów (warsztatów) naprawczych. Zajmujemy sie wszelkim holowaniem i transportem pojazdów (aut osobowych, dostawczych, motocykli, quadów, wózków widłowych, maszyn rolniczych, przyczep, maszyn budowlanych itp.) na terenie Jeleniej Góry, Polski i zagranicy. Posiadamy całodobowy parking strzeżony.